پناهجو

درباره ما

سامانه پناه جو چیست؟

پناه جو یک سایت دلال  یا سایت اینترنتی املاک نیست بلکه شبکه ای گسترده  از تمام املاک های سطح کشور می باشد.هوش مصنوعی  فوق پیشرفته این سامانه اطلاعات ملکی مشاورین املاک در سراسر کشور را در اختیار شهروندان قرار خواهد داد. در این سامانه شهروندان به صورت کاملا رایگان به درستی ، انتخاب مشاور املاک  خود را انجام داده و حضورا نزد مشاور املاک مورد نظر خود خواهند رفت. مشاور املاک های موجود در سامانه پناه جو تمامی مجوزات قانونی رسمی کشوری را دارا بوده و بر طبق اصول امنیتی بالا اطلاعات خود را در اختیار شهروندان محترم قرار خواهد داد. تیم فنی و پشتیبانی پناه جو متشکل از بیش از 40 نفر متخصص املاک و رایانه در دفتر مرکزی و همچنین متخصصان شهرستانی همچنین مشاور و راهنمای تخصصی هر شهرستان سعی دارد دقیق ترین اطلاعات را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.

بسیاری از سایت های اینترنتی املاک سعی در انجام  و ارائه تبلیغات اجاره و فروش به صورت مستقیم و حذف ساختار سنتی مشاورین املاک داشته اما پناه جو با حمایت از سیستم سنتی مشاورین املاک سعی در برقراری ارتباط مابین روش سنتی و نوین دارد 

پناه جو با رعایت و حفظ قوانین جمهوری اسلامی و همچنین رعایت و حفظ اصول حرفه ای کار در رسته املاک به عنوان مرجع معتبر و جامع  اینترنتی برای عموم مردم  راه اندازی شده است و هدف گذاری خود را تا سال 1400 برای کلیه مشاورین املاک در کشور صورت داده است. 

مشخصات تیم پناه جو
شرکت رایانه ای پویانمایان امین در سال 1392 تاسیس شده  و با شماره ثبت 1300 و شناسه ملی 14003900712  به مدیریت مهندس امین بابایی مقدم در  بخش های مختلف جامعه مجازی فعالیت داشته و در حال حاضر با تمام تمرکز و دقت به کمک تیم مجرب خود در حال ایجاد پلی مناسب میان دنیای مدرن مجازی و دنیای سنتی صنف مشاورین املاک می باشد. مجوزات قابل انتشار سامانه را می توانید از طریق بخش لایسنس بررسی نمایید.
 این بخش برای کلیه اعضایی که در سیستم نام نویسی کرده اند فعال می باشد.

 

نحوه دانلود نرم افزار

نرم افزار سامانه پناه جو را میتوانید از طریق سایت و یا در اپلیکشن کافه بازار و مایکت با نام "پناه جو" جستجو کرده  و پس از دانلود و نصب به راحتی از آن استفاده نمایید. طریقه استفاده از اپلیکشن بسیار ساده می باشد. ابتدا در قسمت جستجو نام شهر خود را وارد می نمایید سپس لیستی از مشاورین املاک تحت پوشش پناه جو نمایش داده می شود با کلیک بر روی هر مشاور املاک می توانید به راحتی اطلاعات میز کار املاک را در اختیار داشته باشد و به راحتی با توجه به نیاز خود به املاک مورد نظر خود مراجعه نمایید. تنها اطلاعاتی نمایش داده می شود که در 24 ساعت گذشته به روزرسانی گردیده باشد .

برای ورود به بخش های زیر کلیک نمایید

ثبت ملک در پناهجو