پناهجو

قوانین عمومی سایت

((قوانین ثبت نام در سامانه پناهجو))


مشاورین املاک محترمی که قصد ثبت نام در سامانه املاک پناهجو را دارند باید به نکات زیر توجه داشته باشند: برای شروع سایت، با ارتباط برقرار کردن صدها نفر از مردم از ادیان و اعتقادات مختلف، و بسیاری از میهمانان سایت، شما موظف هستید که به یک سری از قوانین سایت عمل نمایید. شما را توصیه به خواندن این قوانین خواهیم کرد.

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
3.  محتوای مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
4. توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
5. اطلاعات جواز و هویتی شما بعد از بررسی و صحت موارد منتشر خواهد شد.

6.همکاران باید توجه داشته باشند اطلاعات به صورت روزانه و 24 ساعته بروز خواهد شد

7.در صورتی که موارد مطروحه از سوی شما جهت ثبت در میز کارتان با قوانین و جمهوری اسلامی و شرع اسلام مغایرت داشته باشد از منتشر کردن آن معذوریم

8.در صورت پایان تاریخ جواز کسب شما سریعا این موضوع را با هکاران ما در میان بگذارید تا ثبت نام شما را به صورت رزرو نگه داری نمایند(در صورت عدم اطلاع رسانی و اعلام موضوع از سوی ریاست صنف یا مراجع دیگر ثبت نام شما مردود شده و هیچ هزینه به شما باز نخواهد گشت)

9.در صورت حتاکی یا بی احترامی شما با هر یک از کاربران سامانه پناهجو ثبت نام شما ملغی گردیده و هیچ هزینه ای به شما بازگشت داده نخواهد شد.

10.در صورتی گزارش تخلف املاک شما و داشتن شکایات متعدد مردمی (ابتدا شکایات به شما ارجاع داده خواهد شد) نام شما از لیست مشاورین املاک سامانه حذف خواهد شد  و طبق محاسبه هزینه اشتراکی شما به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

11.هزینه دریافت شده بابت حق تحریریه (جهت پرونده سازی بوده و تنها یک بار می باشد و سالانه اخذ نمی گردد) در صورت بروز موارد مختلف بازگشت داده نخواهد شد.

آدرس رسمی سایت WWW.PANAHJO.IR بوده و سامانه هیچ وبسایت رسمی دیگری نداشته و هیچ مسئولیتی در پیج ها و وبسایت های دیگر بر عهده ندارد.

در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.


با تشکر

مدیریت سامانه پناه جو

ثبت ملک در پناهجو